Ce mananci de Craciun?

Pentru preparatele din categoria Craciun livrarea se va face in zilele de:

20,21 si 23 decembrie 2019  |  intervale orare pentru livrari: 10:00-13:00 | 12:00-15:00 | 14:00-17:00

24 decembrie 2019  |  intervale orare pentru livrari: 10:00-13:00 | 12:00-15:00

Preparatele vor ajunge la dumneavoastra la o temperatura cuprinsa intre 4-8°C respectiv 13-15°C, in functie de preparat.

Comenzile se preiau pana in data de 23.12.2019, ora 12:00!

[button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text=”Aperitive Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/aperitive-craciun/”][button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text=”Ciorbe/Supe Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/ciorbe-supe-craciun/”][button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text=”Fel Principal Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/fel-principal-craciun/”][button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text=”Garnituri Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/garnituri-craciun/”][button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text=”Salate Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/salate-craciun/”][button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text=”Desert Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/desert-craciun/”][button size=”tiny” icon=”” target=”_self” font_weight=”” text_align=”center” text=”Bauturi Craciun” link=”https://www.bucateperoate.ro/etichete-produse/bauturi-craciun/”]